Úvod

Motto 1 + 1 = 3

Synergický efekt úspěšné spolupráce je vyjádřen na první pohled nelogickým vzorcem 1 + 1 = 3 kde dvě jedničky vyjadřují dvě firmy – zákazníka a dodavatele znaménko plus je naše práce a 3 je konečný výsledek. Využití synergického efektu je naší cestou k vašemu úspěchu.

Pro koho pracujeme

Typickým zákazníkem firmy CZ SYNERGY je strojírenská nebo obchodní firma, která potřebuje pro svůj finální produkt realizovat dodávky mechanických strojírenských dílů vyráběných v jednotlivých kusech nebo nebo malých či středně velkých sériích. To je oblast trhu, ve které jsme plně kompetentní.

Jsme ti, kdo vám pomůžou najít v České nebo Slovenské republice optimálního dodavatele a partnera pro dlouhodobou spolupráci.

Využití synergického efektu

Každá z výrobních firem na reálném trhu je charateristická svým výrobkem, který „umí“. Na druhé straně stojí zákazníci hledající optimálního dodavatele. Hledání a následné vybudování nových funkčních vazeb mezi zákazníky a dodavateli je cílem naší práce.
Nejen cena, kvalita, a spolehlivost dodávek jsou parametry na které se zaměřujeme.

Při hledání nových vazeb bereme v úvahu i flexibilitu dodavatele, schopnost a úroveň komunikace, ochotu akceptovat některá společná podnikatelská rizika, slučitelnost firemních kultur a další aspekty, které jsou pro zákazníka důležité.

Principy spolupráce

Kontakt

CZ SYNERGY:

Ing. Miroslav Štrauf
Zálešná III/2622
760 01 Zlín
Česká Republika

Kontaktní osoba:

Miroslav Štrauf
E-mail: strauf@cz-synergy.cz
GSM: +420 777 711 020
DIČ: CZ6103271691

Naše zásady:

  • Kvalita
  • Flexibilita
  • Odpovědnost